Video

Huawei P30 için Tanıtım Videosu Yayınladı!

Huawei, kamera performansı ile rakiplerini ezip geçmesi beklenen Huawei P30 için bir ön tanıtım videosu yayınladı.


Çinli akıllı telefon üreticisi Huawei, yeni amiral gemisi olacak P30 modeli için bir ön tanıtım videosu yayınladı. Video, ne Huawei P30’u ne de cihaza ait özellikleri gösteriyor. Fakat video içindeki bazı görsel detaylar, P30 ile ilgili bazı özellikler hakkında ipucu sağlıyor.

Videoda zaman zaman kabartma insan yüzleri görüyoruz. Tahminlere göre bu insan yüzleri, cihazın sahip olduğu 3D yüz tanıma özelliğine bir atıfta bulunuyor. Samsung’un Galaxy S10 ailesinde 3D yüz tanımadan vazgeçtiğini düşünürsek bu özellik, Huawei için bir silah olabilir.

Bir diğer görsel detay ise zeminde yayılan dalgalar. Bu dalgalanmaların cihazın ses geliştirmelerini temsil ettiği düşünülürken, Huawei’nin P30 ile birlikte stereo hoparlör ya da ekranda ses teknolojilerini sunması bekleniyor.

Huawei P30 super zoom özellikli olacak

Bilindiği gibi P Serisi, Huawei’nin fotoğraf odaklı akıllı telefon serisidir. Bu yüzden, doğal olarak bu seride çok iyi bir kamera bekliyoruz. Huawei, daha önce, cihazın “süper yakınlaştırma” özelliklerine sahip bir dörtlü kamerayla geleceğini de doğrulamıştı. Sızıntılar da P30 serisinde 10x yakınlaştırma özelliği olacağını iddia etmişti. Telefonlar 26 Mart 2019’da Paris’te resmen tanıtılacak.

P30 ve P30 Pro, 26 Mart’ta düzenlenecek Huawei lansmanında tüketicilerin beğenisine sunulacak. Huawei, yeni P serisi amiral gemileri ile Samsung’un büyük beğeni toplayan Galaxy S10 serisine rakip olacak.

Huawei P30 Teknik Özellikleri için aşağıdaki haberimize bakabilirsiniz

Huawei P30 ve P30 Pro özellikleri sızdırıldı!

Bir Cevap Yazın