İnceleme

Galaxy S9 için yeni güncelleme Türkiye’de

Samsung Galaxy S9+ ve Galaxy S9 için yeni güncelleme Türkiye’de OTA ile indirilebilir durumda. Peki Galaxy S9 için yeni güncelleme kullanıcılara neler sunuyor?

Samsung, yeni amiral gemisi Galaxy Note 9 modelini tanıttıktan sonra, Galaxy S9 modelleri için de yeni güncellemeler merakla bekleniyor. Galaxy Note 9’daki kamera yazılımına entegre edilen yapay zeka benzeri görsel zekanın da güncelleme olarak geleceği Galaxy S9 modellerine, bugün 415 MB’lık yeni bir güncelleme yayınlandı.

Galaxy S9 için yeni güncelleme Türkiye’de indirilebilir durumda

Galaxy S9+ için 415 MB büyüklüğünde olan güncelleme, Galaxy Note 9‘daki görsel zeka özelliğini kullanıcılara getirmiyor ama performans ve hata düzeltme odaklı pek çok optimizasyon kullanıcılara sunuluyor.

1 Ağustos 2018 güvenlik yamasını içinde bulunduran güncelleme, hem Google tarafından hem de Samsung tarafından çıkartılan en son güvenlik güncellemelerini Galaxy S9 modellerine getiriyor.

Kararlılık seviyesinde geliştirmeler yapılan Galaxy S9 modellerinde, olası bazı hatalar gideriliyor ve performans artışı sağlanıyor.

Hala Android 8.0

Android 8.0 ve Samsung Experience 9.0 yazılım sürümüyle piyasaya çıkan Galaxy S9 ailesi, yeni güncellemelerden sonra sistem sürümünde herhangi bir değişiklik bulunmuyor.

Android 8.1 sürümü yerine doğrudan Android 9.0′a geçmesi beklenen Galaxy S9 ailesine, Galaxy Note 9’da kullanılan Android 8.1 ve Samsung Experience 9.5 sürümünün de Android P öncesi gönderilmesi gündemde.

Bakalım Galaxy Note 9’daki yeni kamera özellikleri ve Experience 9.5 ne zaman Galaxy S9 modellerine gelecek?

 

Kaynak: ShiftDelete.Net

Ahmet Singan

Teknolojiye meraklı,iyi işler yapmaya çalışan...

Bir Cevap Yazın