Nokia 8 özellikleri test edildi !

Nokia 8 özellikleri testte ortaya çıktı!

Nokia 8 özellikleri yavaş yavaş netleşmeye devam ediyor. Bugün yapılan sızıntı ile birlikte özellikleri test sırasında ortaya çıktı! İşte yeni Nokia’nın fiyatı ve özellikleri!

Nokia 8 özellikleri testte ortaya çıktı!

 

Gece siyahı Galaxy Note 8 sızdırıldı!

Nokia 8 özellikleri netleşiyor!

16 Ağustos‘ta düzenlenecek olan bir etkinlik ile gün yüzüne çıkartılacak olan yeni amiral gemisi, oldukça iddialı özellikler ile geliyor.

Nokia’nın verilen bir aranın ardından Android kullanıcılarına sunacakları ilk üst sınıf telefonu olacak olan Nokia 8 hakkında ortaya atılan sızıntıların önüne geçilemiyor.

17-08/01/nokia-8-ozellikleri-netlesiyor-sdn.jpg

Sızdırılan özelliklere bakacak olursak, yeni telefonda çift Carl Zeiss arka kamera lensi ve parmak izi görevi de gören bir home tuşunun bulunduğunu sızdırılan  belgelerden rahatlıkla görmekteyiz.

520 avro civarında satışa sunulacağı tahmin edilen Nokia 8, kullanıcılara oldukça kaliteli bir akıllı telefon deneyimi de sunacak.

GFXBench‘te yer alan diğer özelliklerden de bahsedecek olursak, yeni amiral gemisi Snapdragon 835 işlemcisinden gücünü alacak. 4 GB RAM ve64 GB depolama alanına sahip olacak olan yeni üst sınıf Nokia, Quad HD (1440 x 2560) ekranıyla da dikkatleri üzerine toplayacak.

12 MP değerinde iki adet arka kamerasını bünyesinde bulunduracak , hem kalite hem de performans açısında kullanıcılara bambaşka bir deneyim sunmayı vaat ediyor. Bakalım, Nokia uzun süredir uğraştığı yeni Premium cihazıyla adından fazlasıyla söz ettirebilecek mi?

Test sırasında ortaya çıkan özellikleri:

17-08/01/nokia-8-ozellikleri-sdn-1.jpg

17-08/01/nokia-8-ozellikleri-sdn-2.jpg

via: Shiftdelete.net

Ahmet Singan

Teknolojiye meraklı,iyi işler yapmaya çalışan...

Bir Cevap Yazın