Apple TV+ ve Yenilenen Apple Tv Tanıtıldı! İşte Detaylar..

Apple’ın ‘Gösteri Zamanı’ adını verdikleri etkinlikde bir çok yeni servis tanıtıldı. Apple’ın dijital sektörlere  girdiğini ve sonucunun nasıl olacağını hep birlikte göreceğiz. Apple News+ , Apple Card ve Apple Arcade gibi yeni ürünlerin tanıtıldığı etkinlikde Apple TV+ duyuruldu ve birçok aktör ve aktristlerin yapımlarının tanıtıldığı bir etkinlik oldu. Apple TV+ bizlere neler sunacak hep birlikte haberimizi okuyalım.


Apple TV+ ve İçerikleri

Apple’ın orijinal içeriklerini tanımlayan yeni platformu  Apple TV+ yönetmenler, oyuncular ve yapımcılar eşliğinde tanıtıldı. Sonbaharda yayına alınacak olan yeni Apple TV+, özel orijinal programlara, filmlere ve belgesellere ev sahipliği yapacak.

Etkinlikte Steven Spielberg, Apple’ın abonelik sistemiyle çalışan orijinal video servisi Apple TV+’da yayınlanacak olan “Amazing Stories” yapımının detaylarını paylaştı.

Jennifer Aniston, Reese Witherspoon ve Steve Carrel “The Morning Show” isimli dizinin kadın erkek ilişkileri, iş ilişkileri ve habercilik odağıda geliştiğini aktardı. Jennifer Aniston bu yapımın TV’ye geri dönmesini sağladığını ifade etti.

 

Susam Sokağı efsanesi, Sasame Workshop adıyla Apple TV+ ile geri dönüyor. Çocuklara yönelik içeriklere de yer verilecek Apple TV+’da 90’lı yılların efsanesi Susam Sokağı’nın yeni versiyonu da yayınlanacak. Bu versiyonun en önemli özelliği ise çocuklara yönelik kodlamanın temellerini öğretecek.

 

Son olarak sahneye çıkan Oprah, Apple TV+’da yer alacak iki yeni belgeselini duyurdu. Belgesellerden biri taciz ve iş yerindeki taciz vakalarını ele alırken, diğeri depresyon, yas, kaygı bozukluğu, bağımlılık gibi ruh sağlığıyla ilgili konuları öne çıkaracak.

Apple TV + reklamsız, talebe dayalı, online ve offline olarak hizmet vermeye başlayacak. Ancak fiyatı ve satışa çıkmasıyla ilgili detaylar sonbaharda açıklanacak.

 

Kaynak:Webrazzi

Bir Cevap Yazın